menu
Your Cart

Bahra Console

Bahra Console
Bahra Console
Bahra Console
New -41 %
Bahra Console
Bahra Console
Bahra Console

Product features:

Team Content: 1 Console

Console Features: Made of Mdf-Wooden material. Wooden legs.

Product Dimensions:

Height Width Depth

209cm 44 cm 157 cm

The product is delivered unassembled. All the parts you need are shipped with the installation scheme for you to easily install. Delivery prices by provinces
You can see the products in stock in our Bagrationi str 159 Batumi and Al.Pushkin 83 Batumi Showrooms.
Thanks to Iyzico infrastructure, 3D Secure service and Georgia's leading payment systems company, you can shop with our secure payment system. You can create orders with money order, credit and debit card, cash, and partial payment options on Normlivinghome.com or by coming to the showrooma.
Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 7 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Bu ürünü 2 yıl boyunca Normlivinghome garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
Bahra Console
GEL1,390.00
GEL2,370.00
  • Stock: 4
  • Model: Bahra დესაო-1
  • Location: Georgia/Batumi Bagrationi str 159

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.